جستجو در سایت:

عینک آفتابی طبق فرم چهره

تاریخ درج: 31 تیر 1393

تعداد تشکر از این مطلب:172 نفر

این روزها عینک های آفتابی زیبا در مدل های متفاوتی تولید می شود و انتخاب عینک ایده آل شما هر روز از میان انبوه عینک های آفتابی متنوع سخت تر خواهد بود.  ولی اگر به دنبال یک عینک خاص، زیبا و متفاوت می گردید دانستن نوع قالب صورتتان به شما کمک شایانی خواهد کرد. اگر نمی دانید چه قالب صورتی دارید می توانید آن را از صفحه ی نحوه تعیین قالب صورت بیابید.

صورت بیضی شکل:

صورت بیضی شکل

می توانید خود را از زمره انسان های بسیار خوش شانس تصور کنید زیرا تقریبا هر نوع طرح و استایلی به شما می آید. می توانید عینک های جدید wayfarer را با انواع رنگ هایی که دارد امتحان کنید. در کل عینک هایی که می توانید انتخاب کنید عینک های طرح پروانه ای، چشم گربه ای، بیضی شکل، خلبانی، مستطیلی، بدون قاب، نیم قاب، گرد، حفاظ، مربعی، wayfarer،  wrap می باشند.

عینک آفتابی صورت بیضی شکل

صورت گرد:

صورت گرد

با چنین صورت ملایمی، طرح کلیدی برای عینک ایده آل شما ، طرحی است که فقط کمی از عرض صورتتان بیشتر باشد تا صورتتان را کمی کشیده تر نشان دهد. بهتر است انتخاب عینک شما شامل طرح های گرد نباشد. در کل عینک هایی که می توانید انتخاب کنید عینک های طرح مربعی، مستطیلی شکل، حفاظ، wayfarer، wrap می باشند.

عینک آفتابی صورت گرد

صورت کشیده:

صورت کشیده

برای متعادل کردن طرح کشیده صورتتان باید به عرض آن بیفزایید ولی عرض عینک انتخابیتان نباید از عریض ترین قسمت صورتتان بیشتر باشد. بهتر است به دنبال طرح های گرد یا مربعی باشید اما عینک های کوچک را انتخاب نکنید بلکه عینک های حجیم و بزرگ  و نیز عینک هایی که گوشه های خارجیشان در موازات گونه باشند راانتخاب کنید . از عینک هایی که گوشه های بسیار تیز دارند نیز خودداری نمایید. در کل عینک هایی که می توانید انتخاب کنید عینک های طرح بیضی شکل، خلبانی، مربعی (با گوشه های گرد)، بدون قاب می باشند.

عینک آفتابی صورت کشیده

صورت قلبی شکل:

صورت قلبی شکل

برای حفظ تناسب صورت شما باید از فریم هایی استفاده نمایید که توجه را به چانه معطوف کرده و صورت را کشیده تر نمایان سازد. عینک هایی با فریم های نازک و عینک هایی که قسمت پایین فریمشان طرح دار باشد زیبا ترین فریم ها برای شما خواهند بود. در کل عینک هایی که می توانید انتخاب کنید عینک های طرح پروانه، چشم گربه ای، خلبانی، بدون قاب، گرد، نیم قاب می باشند.

عینک آفتابی صورت قلبی شکل

صورت مربعی شکل:

صورت مربعی شکل

خط گونه برجسته و یک چانه پر با فریم های گرد تر یا طرح های خلبانی فوق العاده به نظر خواهند آمد. البته طرح های قوس دار نیز برای شما مناسب خواهند بود. و رنگ های کرم و قهوه ای زیبایی خوبی برای شما به ارمغان خواهند آورد. در کل عینک هایی که می توانید انتخاب کنید عینک های طرح پروانه، چشم گربه ای، بیضی شکل، خلبانی و گرد می باشند.

عینک آفتابی صورت مربعی شکل

صورت لوزی شکل:

صورت لوزی شکل

یک چانه باریک و گونه های برجسته با فریم های نا متداول تر و کمی طرح قدیمی بسیار زیبا نمایان خواهند شد. طرح هایی مانند مستطیلی یا گربه ای شکل. عینکی را انتخاب نمایید که گوشه های خارجی آن به سمت بالا باشند تا با این کار تناسب صورتتان حفظ شود. قاب های رنگی و دسته های طرح دار و با جزئیات پررنگ زیبایی خارق العاده ای برایتان به ارمغان خواهد آورد. در کل عینک هایی که می توانید انتخاب کنید عینک های طرح چشم گربه ای، wrap، مستطیلی، wayfarer می باشند.

عینک آفتابی صورت لوزی شکل

تعداد تشکر از این مطلب:172 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.