جستجو در سایت:

مروری بر دنیای کیف ها (2)

تاریخ درج: 03 مرداد 1393

تعداد تشکر از این مطلب:182 نفر

ادامه مطلب کامل مروری بر دنیای کیف ها را می توانید در این صفحه دنبال کنید اگر دوست دارید اولین قسمت مروری بر دنیای کیف ها را بخوانید از این لینک استفاده نمایید.

کیف خرید

کیف خرید

این کیف همچنین به اسم ساک خرید نیز شناخته می شود. کیف خرید برای زمانی که مطمئن هستید کمی بیشتر از آنچه که می توانید حمل کنید وسیله خواهید داشت، مورد استفاده قرار می گیرد. دو دسته این کیف معمولاً روی شانه انداخته می شود و یک ساختار ساده و تقریبا بدون جیب را داراست. کیف خرید در سایز، رنگ و جنس های متفاوتی تولید می شود که قابلیت استفاده از آن در موقعیت های بسیاری را فراهم آورده. یک کیف کرباسی کلاسیک خرید برای سفرهای کوچک آخر هفته عالی می باشد در حالی که یک کیف چرمی زیبای آن برای حمل مدارک و برگه ها از جلسه ای به جلسه ی کاری دیگر، ایده آل می باشد.

کیف خرید 1

کیف بشکه ای

کیف بشکه ای

مانند کیف پستچی، کیف بشکه ای یا برل برای سربازان ساخته شده بود. شکل کلاسیک این کیف برای سربازان که می خواستند در سفر و حین جنگ وسایل خود را از محلی به محل دیگر ببرند، عالی بود. اما، خانم ها بار دیگر از طرح این کیف پرکاربرد ایده گرفته و استایل کیف جدیدی بنا کرند. کیف بشکه ای مانند کیف مدرسه کلاسیک با درب زیپی و دو دسته در هر سمت کیف ساخته می شود، اما شکل آن دراز تر به نظر می رسد.

نیم رخ این کیف مانند یک سیلندر کوچک افقی می باشد که طرح بشکه مانند آن حتی هنگامی که آن را بر زمین می گذارید برهم نمی ریزد. برخی اشکال این کیف با بند دور گردنی تولید می شود. این کیف زیبا و کوچک برای قرار ملاقات های دوستانه در مکان های مختلف مانند رستوران و... بسیار عالی می باشد.

کیف بشکه ای 1

 کیف لوازم شخصی/ کیف لوازم شخصی کوچک

کیف لوازم شخصی

کیف لوازم شخصی یک طرح بزرگ و غیر رسمی تر از کیف بشکه ای می باشد. اما بر خلاف کیف بشکه ای، از مواد ضد آب، انعطاف پذیر و با دوام ساخته می شود. این کیف بسیار جادار و کاربردی برای جابجایی لباس و لوازم آرایش در هنگام سفر ایده آل می باشد. کیف لوازم شخصی یک جایگزین مناسب برای چمدان های بزرگ و حجیم می باشد. با کیف لوازم شخصی کلاسیک می توانید دور دنیا به راحتی سفر کنید.

کیف لوازم شخصی 1

کیف باگت

کیف باگت

کیف باگت شبیه نان باگت (که نیز اسم آن را بر خود گرفته) طراحی شده بود: بلند، نازک و گزینه ای عالی برای پیاده روی در خیابان های پاریس. بعد از اولین معرفی آن به بازار در سال 1997 این کیف در فیلم های مختلفی استفاده شد که استفاده زیاد کاراکتر های فیلم از این کیف، باعث شد مردم آن را به خوبی بشناسند.

کیف باگت ساختار ظریفی دارد مانند کیف دستی یا کلاچ (کیفی کوچکی که معمولا بدون دسته است و فقط در دست حمل می شود)، و برای این طراحی شده که فقط احتیاجات اساسی را در خود نگه دارد. بند کوتاه آن را می توانید بر شانه انداخته یا در دست بگیرید. چه برای ظاهر چرمی و چه برای قفل روی آن طرح های بیشماری تولید شده.

کیف باگت1

کیف فریم دار

کیف فریم دار

کیف های فریم دار به یک کیف که یک شکل مکعبی با یک یا دو دسته کوتاه و یک قفل فلزی کوچک برای بستن درب کیف داراست. این طرح یادآور کیف های دستی یا کیف پول خرد از دهه ی 1920 تا دهه ی 1950 می باشد. فریم فلزی این کیف شکل محکمی به کیف می بخشد که باعث می شود احتمال شکستن وسایل شما در کیف بسیار کم شود. این شکل خشک به کیف یک طرح تمیز و صاف می بخشد که باعث می شود به ست لباس شما یک حالت مجعد و جمع شده می دهد. استفاده این کیف با هر ست لباسی و یک رژ لب قرمز می تواند به هر فردی یک تیپ کلاسیک ببخشد. یا بر عکس اگر به دنبال یک کیف که با مد روز هم خوانی کامل داشته باشد می گردید باید بدانید که مدل های جدیدی از این کیف با تزئینات نگینی یا کمی براق و طرح های ملایم تر نیز امروزه تولید می شوند.

کیف فریم دار 1

کیف دکتر

کیف دکتر

این کیف همانگونه که از اسم آن پیداست به طور سنتی توسط دکتر ها استفاده می شده تا بتوانند وسایل طبابت خود را برای دیدن مریض در منزل جابجا نمایند. امروزه این کیف های زیبا و جادار را همه جا می توان دید. کفه ی صاف و ظاهر نسبتاً دراز این کیف برای جابجایی وسایلی که به آن احتیاج دارید ایده آل می باشند. معمولاً این کیف ها با دو دسته کوتاه برای در دست گرفتن و یک قفل قزنی یا آهنربایی برای بستن درب کیف دارد. معمولاً کیف دکتر تزئینات کمی دارند که به آن ظاهر حرفه ای و ساده ای می بخشند. طراحی شیک کیف دکتر باعث می شود که این کیف برای یک جلسه کاری تا یک روز ساده خرید مناسب باشد.

کیف دکتر 1

کیف دستی یا کلاچ

کیف دستی یا کلاچ

کیفی کوچکی که معمولا بدون دسته است و فقط در دست حمل می شود، البته برخی از این کیف ها با بند کوچکی که به دور مچ دست انداخته می شود نیز تولید می شوند. این کیف های سبک وزن برای موارد رسمی و غیر رسمی کاربرد دارند . این کیف ها معمولاً اندازه کوچکی دارند که می تواند فقط در حد حمل کمترین احتیاجات ضروری به کار روند. کیف های کوچک خارجی اصیلاً توسط اشراف و طبقات مرفه جامعه بسیار قدیمی به عنوان نشانه ای از شهرت و اعتبار و مقام اجتماعی استفاده می شد.

کیف دستی یا کلاچ

کیف minaudière

کیف minaudière

کیف minaudière یک نوع کیف دستی یا کلاچ است که به طور مخصوص برای کیف های مهمانی استفاده می شود. اکثراً با مواد سختی مانند فلز ساخته می شود، این کیف کوچک با نگین و کریستال تزئین می شود. این طرح ها این کیف را برای یک مهمانی ایده آل می سازد.

در تمدن جدید، کیف های دستی یا کلاچ کمتر در مورد اندازه بلکه در مورد اضافه کردن یک تن تزئینی به لباس می باشد. کیف های دستی در طرح ها، رنگ ها و تزئینات مختلف تولید می شود که به شما اجازه خواهد داد تا استایل شخصی خودتان را داشته باشید. چه در راه یک مهمانی بزرگ و چه در راه سبزی فروشی برای خرید روزمره خود باشید می توانید وسایل مورد نیازتان را در یک کیف دستی یا کلاچ کوچک جای دهید.

کیف minaudière

زیبایی یک کیف به قابلیت کاربردی بودن آن و نیز طبق مد و استایل روز بودن می باشد. اگر شما به دنبال کیفی هستید که برازنده شما باشد یا فقط به دنبال کیفی می گردید که به کالکشن کیف بزرگتان اضافه نمایید، کیفی که هم مد روز بوده و هم کاربردی باشد بهترین انتخاب خواهد بود.

تعداد تشکر از این مطلب:182 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.