جستجو در سایت:

معرفی دستبندهای تزئینی (1)

تاریخ درج: 16 شهریور 1393

تعداد تشکر از این مطلب:147 نفر

دستبند های تزئینی

دستبند های تزئینی یکی از انواع جواهرات مورد علاقه مردم از سالیان دور تا به امروز به شمار می آیند. احتمالاً شما هم تا به حال به مورد دستبند های تزئینی که واقعا از طرح آن ها خوشتان آمده برخورد کرده اید. اما می خواهید بدانید که مدل دستبندی که دوست دارید در کل جزء کدام گروه دستبند ها می باشد؟...دانستن گروه دستنبد به شما کمک خواهد کرد که دستبند دلخواه خود را سریع تر بیابید. برای یافتن دستبند گروه می توانید به لیست زیر که در آن محبوب ترین گروه های دستبند معرفی شده نگاهی بیندازید.

النگو

النگو

معمولاً این طرح به صورت چند تایی استفاده می شوند. دستبند های النگویی حلقه های سفت و محکمی می باشند که از روی دست عبور کرده و به دور مچ دست می افتند. مردم این دستبند ها را با جنس های مختلف مانند طلا، نقره، مس، چوب، مهره ای و چرمی به صورت ست یا ترکیبی استفاده می نمایند. النگو ها هنوز هم نسبتاً محبوب می باشند زیرا هم متنوع بوده و قیمت مناسبی داشته و در تمام رده های سنی قابل استفاده می باشند.

دستبند های جذاب یا شانس (charm bracelet)

دستبند های جذاب یا شانس (charm bracelet)

این طرح دستبند ها در ابتدا با یک زنجیز سایز مچ دست شروع شدند که می توانست از جنس نقره ، طلا یا استیل باشند. سپس صاحبان دستبند آویز های مهره یا تزئینات جذاب و زیبایی را که شاید معنای خاصی برای آن فرد داشته باشد (مانند قاب عکس بسیار کوچکی از فرزندان) از آن زنجیر آویزان می کنند که معمولاً باعث می شود دستبند منحصر به فرد هر شخص به وجود آید. اما از آن جایی که شاید نخواهید این آویز های دستبند را خودتان تهیه کنید بسیاری از جواهر فروشان یک دستبند کامل با مهره و تزئینات زیبا برای فروش عرضه می کنند که می توانند هر کدام از جنس های مختلفی مانند طلا، نقره، سنگ، مهره، چوب، پر، چرم و فلز ساخته شده باشند.

دستبند های طرح دستبند پلیس (cuff bracelet)

دستبند های طرح دستبند پلیس

این دستبند های عریض می توانند خیلی ساده یا نسبتاً تزئین شده ساخته شوند. برخلاف النگو، یک دستبند طرح پلیس یک قسمت باز دارد که می توانید از آن جا دست را عبور دهید اما هنگامی که در مچ جای گرفت کاملاً محکم در مچ خواهد ماند. این دستبند محبوب در طرح ها و مدل های  متنوعی تولید می شوند.

دستبند تنیس (tennis bracelet)

دستبند تنیس (tennis bracelet)

یک دستبند تنیس یک بند مچی انعطاف پذیر است که با یک قفل بسته می شود و از یک ردیف الماس یا کریستال هایی در زنجیر طلای کار شده تمام عیار یا پلاتینی ساخته می شود.

دستبند مروارید

دستبند مروارید، دستبند مروارید طرح وینتاژ

دستبند مروارید سالیان سال است که محبوبیت خود را میان مردم حفظ کرده. دستبند های مرواریدی یکی از دستبند هایی است که بسیاری از خانم ها آن را لازمه ی یک جعبه ی جواهرات می دانند زیرا هم به تنهایی هم با ترکیب بقیه دستبند ها می تواند استفاده شود. دستبند های مروارید آنتیک و وینتاژ بسیار مورد پسند کسانی که به دنبال طرح های قدیمی می گردند، بوده و خریدار زیادی دارند.

دستبند فیروزه

دستبند فیروزه

دستبند های فیروزه ای که از سنگ های فیروزه ساخته شده اند زمان بسیاری است که مورد علاقه ی مردم می باشند. یک دستبند فیروزه می تواند آبی یا سبز آبی یا فیروزه ی کدر باشد.

دستبند با سنگ های جواهر گران قیمت

دستبند با سنگ های جواهر

یک دستبند جواهر نشان گران قیمت می تواند از یاقوت کبود، یاقوت، زمرد، الماس و دیگر سنگ های قیمتی، چه به صورت تک و چه ترکیبی ساخته شوند. این دستبند ها بسیار زیبا ولی معمولاً گران قیمت می باشند. کسانی که علاقه زیادی به این گونه جواهرات دارند ولی نمی توانند از پس خرید یک گردنبند گران قیمت بر بیایند خرید یک دستبند می تواند جایگزین بسیار خوبی باشد زیرا طبیعتاً هزینه ی کمتری را نسبت به یک گردنبند دارند.

تعداد تشکر از این مطلب:147 نفر

نظرات کاربران

commentpicture

faranak

تاریخ: 25 بهمن 1396

ممنون از کمک شما وسلیقه خوبتون

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.