جستجو در سایت:

معرفی انواع دامن

تاریخ درج: 15 فروردین 1393

تعداد تشکر از این مطلب:363 نفر

در این صفحه می توانید مدل های دامن مناسب قالب اندامتان را بیابید. اگر نمی دانید کدام قالب بدن با فرم اندام شما همخوانی دارد می توانید از صفحه ی نحوه ی تعیین قالب اندام در همین سایت استفاده نمایید.

قالب بدن ساعت شنی شکل:

اگر جزء این گروه قالب بدن هستید از آنجایی که قالب بدن شما قوس کافی را  داراست برای بر هم نزدن این تناسب بهتر است از مدل  دامن هایی که از لگن به پایین صاف برش خورده می شوند را به جای مدل دامن هایی که در قسمت ران پا نیز شق و جذب می ایستند، استفاده نمایید .

بهترین انتخاب:

دامن های رسمی ، A شکل، دامن های چین دار گرد، دامن های تا زانو

نکته: دامن های دم ماهی شکل کوتاه (دامن هایی که قسمت بالایی آن ها ساده و قسمت پایینی آن ها چین دار می باشد) بلند  باعث بر هم زدن تناسب بدن و بزرگتر نشان دادن پایین تنه می شوند و  دامن شق چین دار کوتاه نیز پایین تنه را کلا پنهان می سازند، پس هر دو انتخاب مناسبی برای شما نمی باشند.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن توت فرنگی شکل:

اگر جزء این گروه قالب بدن هستید از دامن های آزاد و چین دار برای متناسب تر نشان دادن اندامتان استفاده نمایید و نیز می توانید از پوشیدن دامن هایی با رنگ های شاد و متنوع لذت ببرید.

بهترین انتخاب:

دامن های حجیم و A شکل، دامن هایی که از قسمت لگن به پایین صاف برش خورده شده اند ( در قسمت ران ها آزاد می باشند)، دامن هایی با رنگ های جذاب و طرح دار.

نکته :  پوشیدن دامن های رسمی و چسبان که  پایین تنه را کوچکتر نشان می دهند و نیز دامن های راسته که توازن لازم را برای شما فراهم نمی آورند، انتخاب مناسبی نخواهند بود. همچنین دامن هایی با پارچه های بدون وزن و شل و ول نیز جزو بهترین انتخاب های شما به شمار نمی آیند.

اگر علاقه به پوشیدن دامن رسمی دارید می توانید از دامن های لاله ای  استفاده نمایید که با طرح بیشتری که نسبت به دامن های رسمی دارند جلوه ی خاصی به اندام شما اهدا می کنند.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن گلابی شکل:

اگر جزء این گروه قالب بدن هستید با انتخاب دامن های به جا و درست به سادگی می توانید از داشتن استایلی زیبا لذت ببرید، دامن های A  شکل  چین دار پایین تنه را کمتر نمایان کرده و توازن بسیار خوبی به اندام شما هدیه خواهند کرد.

بهترین انتخاب:

دامن های چین دار آزاد  (طرح دار یا  آزاد و کار شده)، دامن های A شکل و دایره ای شکل، دامن های بلند ، دامن های پرچین تکه تکه بلند (دامن کولی)

نکته: پوشیدن دامن های رسمی و جسبان ، دامن های دم ماهی شکل کوتاه (دامن هایی که قسمت بالایی آن ها ساده و قسمت پایینی آن ها چین دار می باشد) و همچنین دامن های پری دریایی ( دامن های بلندی که در قسمت ران ها شق و تنگ و در قسمت زانو آزاد می شوند) انتخاب مناسبی برای شما نمی باشند.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن مستطیلی شکل:

اگر جزء این گروه قالب بدن هستید می توانید از پوشیدن انواع دامن های کوتاه و زیبا لذت ببرید.

بهترین انتخاب:

دامن های A شکل ، دامن های کوتاه، دامن های رسمی و لاله ای

نکته: دامن های پفی بزرگ باعث بهم خوردن تناسب اندام شما می گردد و نیز اگر بلند قد هستید دامن های بلند برای شما انتخاب مناسبی نمی باشند.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن سیبی شکل:

 

اگر جزء این گروه قالب بدن هستید می توانید از پوشیدن دامن های نیمه بلند که باعث نمایان شدن تقارن اندام شما به شکل متناسب و زیبایی می شوند، لذت ببرید.

بهترین انتخاب:

دامن های تا زانو یا زیر زانو، دامن های پری دریایی ( دامن های بلندی که در قسمت ران ها شق و تنگ و در قسمت زانو آزاد می شوند)،دامن های کج و نا متقارن و دامن هایی با برش انتهایی نا متقارن

نکته: پوشیدن دامن های چین دار، دامن هایی با تکه دوزی چند لایه ، نیز دامن های تنگ و شق و چسبان و دامن های بسیار کوتاه انتخاب مناسبی برای شما نمی باشند.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

تعداد تشکر از این مطلب:363 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.