جستجو در سایت:

معرفی انواع پیراهن

تاریخ درج: 17 فروردین 1393

تعداد تشکر از این مطلب:335 نفر

در این صفحه می توانید مدل پیراهن مناسب قالب اندامتان را بیابید. اگر نمی دانید کدام قالب بدن با فرم اندام شما همخوانی دارد می توانید از صفحه ی نحوه ی تعیین قالب اندام در همین سایت استفاده نمایید.

قالب بدن ساعت شنی شکل:

اگر شما جزء این دسته هستید می توانید از پوشیدن پیراهن های متفاوت لذت ببرید فقط از طرح هایی استفاده کنید که دور کمر را پنهان نمی سازند.

بهترین انتخاب:

پیراهن های مانتویی(قسمتی ازپیراهن  روی قسمت دیگر بر می گردد)، پیراهن های رسمی(این دو نوع پیراهن کمر را پنهان نکرده  و تناسب زیبایی به اندام می دهند)، پیراهن های یقه گرد باز ، یقه آکولادی  و یقه هفت، پیراهن های کوتاه با دامن آزاد، پیراهن بدون بند(دکلته)

نکته: پیراهن های بالاتنه کوتاه و راسته بلند انتخاب مناسبی برای شما نیستند و اگر بالاتنه  بزرگی دارید  از پوشیدن پیراهن هایی که در قسمت بالاتنه چین یا پاپیون دارند خودداری نمایید و اگر پایین تنه درشتی دارید از پیراهن هایی با دامن های آزاد استفاده نمایید.

اگر بازوهای درشتی دارید و لباس های بدون بند (دکلته) را دوست دارید می توانید از یک رویه لباس کوچک و زیبا به عنوان مکمل پیراهن خود استفاده نمایید.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن توت فرنگی شکل:

اگر شما جزء این دسته هستید باید بدانید که پیراهن هایی که دامن های حجیم و کار شده و قسمت بالاتنه ساده ای دارند جلوه ی زیبا وخیره کننده ای برای شما به ارمغان  می آورند.

بهترین انتخاب:

پیراهن های با بالاتنه ی کاملا اندازه  و دامن آزاد، پیراهن های تک شانه،  پیراهن های تونیک (کوتاه) و پیراهن هایی با دامن پری دریایی(دامن هایی که در قسمت ران ها تنگ و در قسمت زانو آزاد هستند).

نکته: پیراهن های یقه لنگری، پیراهن هایی با آستین های چین دار و پفی یا با دامن های تنگ انتخاب مناسبی برای شما نیستند.

پیراهن های بدون بند (دکلته ) با دامن A شکل انتخاب بسیار زیبایی برای شما خواهند بود.البته اگر تمایل دارید می توانید با این نوع پیراهن از یک گردنبند آویز دار نیز استفاده نمایید تا جلوه این نوع لباس برای شما چند برابر گردد(گردنبند آویز دار به دلیل برگرفتن توجه کلی به شانه  ها انتخاب بسیار  مناسبی است)

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن گلابی شکل:

اگر شما جزء این دسته هستید به دنبال پیراهن هایی باشید که قسمت بالاتنه ی آن ها کار شده و قسمت دامن آن آزاد باشد زیرا این گونه پیراهن ها تناسب بسیار زیبایی برای شما به همراه خواهند داشت.

بهترین انتخاب:

پیراهن هایی با دامن A شکل، پیراهن هایی با یقه نسبتا باز، پیراهن هایی با قسمت بالاتنه ی کارشده

نکته: پیراهن های تنگ و چسبان ، پیراهن هایی با دامن پری دریایی ،پیراهن های بالاتنه بلند و پیراهن هایی با دامن چین دار چند لایه انتخاب مناسبی برای شما نخواهند بود.

اگر پیراهن مورد نظر شما با یک رویه کوتاه طرح دار همراه شود جلوه ی آن چند برابر بوده و انتخاب بسیار زیبایی برای این گروه قالب بدنی می باشد.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن مستطیلی شکل:

اکثر پیراهن ها به شما می آیند اما بهتر است به دنبال لباس هایی باشید که قوس و انحنای بیشتری به اندامتان بدهند.

بهترین انتخاب:

پیراهن هایی با دامن پری دریایی ، پیراهن های ساده برش دار،  پیراهن هایی با یقه افساری  یا یقه صاف

نکته: پیراهن هایی بالاتنه بلند بسیار راسته  انتخاب مناسبی برای شما نمی باشند.

اگر بالاتنه بزرگی دارید می توانید پیراهن هایی با یقه باز بپوشید وگرنه می توانید یقه را بسته تر انتخاب کرده و به جای آن از پیراهن های کوتاه استفاده نمایید.

نمونه مدل های متناسب شما:

 

قالب بدن سیبی شکل:

اگر  شما جزء این دسته گروه بدنی هستید به دنبال پیراهن هایی که بالاتنه زیبا و دامن آزادی دارند، باشید زیرا آنها به اندام شما توازن زیبا و دلنشینی می بخشند.

بهترین انتخاب:

پیراهن های بالاتنه کوتاه و با دامن پری دریایی، پیراهن های بلند با دامن آزاد  و پیراهن های مانتویی (پیراهن هایی که قسمتی از آن روی هم می آید، این نوع پیراهن قوس کمر را به ظرافت به نمایش می گذارد)، پیراهن هایی با یقه باز

نکته: پیراهن های راسته  و بدون شکل، پیراهن های کمر بند دار یا پاپیون دار یا با هر جزئیات دیگری در قسمت کمر انتخاب خوبی برای شما نمی باشند. پارچه های چسبان و چین دار نیز مورد جالبی برای شما نمی باشند.

به دنبال پیراهن هایی باشید که در قسمت یقه رنگی و یا کار شده هستند زیرا که آنها زیبایی منحصر به فردی برای شما به ارمغان می آورند.

 نمونه مدل های متناسب شما:

تعداد تشکر از این مطلب:335 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.