جستجو در سایت:

لاغرتر به نظر آییم

تاریخ درج: 23 مرداد 1393

تعداد تشکر از این مطلب:133 نفر

لاغر تر به نظر آییم

هنگامی که دوست داریم لاغر تر به نظر آییم، انتخاب لباس مشکلی است که زنان، در تمام دنیا با آن مواجه می شوند. انتخاب لباس یک هنر است که برای آن باید ابتدا قالب اندام خود را بشناسید و طبق آن هوشمندانه لباس انتخاب کنید تا قسمت هایی که به آن علاقه ندارید کمتر نمایان شده و باریک تر و زیبا تر نمایان شوید. خوشبختانه برای شناختن قالب اندام، راه ساده ای وجود دارد که در صفحه ی نحوه ی تعیین قالب اندام توضیح داده شده. اما برای لاغر تر نمایان شدن چند نکته ظریف کلی نیز وجود دارد که در لیست زیر آورده شده:

لباس های گشاد نپوشید: بزرگترین تصور غلطی که در زمینه لباس پوشیدن وجود دارد این است که پوشیدن لباس گشاد مشکلات بدن را می پوشاند. هیچگاه لباس گشاد نپوشید، حتی اگر کاملاً بدنی سالم داشته و لاغر هستید. لباس های گشاد نه تنها بدن را ناهنجار و خمیده نشان می دهند بلکه شما را کسل کننده و غیر جذاب نمایان می سازند. پس به سراغ لباس و جین های گشاد نروید و لباس هایی بپوشید که کاملاً اندازه تان باشند. البته قانون گفته شده در مورد لباس های تنگ هم صدق می کند، لباس های تنگ یا هر جنس پارچه ای که به بدن بچسبد نیز انتخاب مناسبی برای لاغر تر به نظر رسیدن نیستند زیرا کوچکترین انحنا یا مشکل را نمایان می کنند. بهترین لباس ها همیشه لباس هایی هستند که انگار خیاط از اول برای شما آنها را دوخته و همه جوره اندازه تان می باشند.

لباس گشاد

کفش هایی با پاشنه مناسب بپوشید: کفش های پاشنه بلند مخصوصاً کفش هایی که روی پا را نمی پوشانند پاها را بلند تر نشان داده و ظاهری عالی به شما می دهند. البته هنگام انتخاب کفش سعی کنید کفشی را برگزینید که پاهایتان را نسبت به کفش درشت نشان نمی دهد این کار یک ترفند عالی برای انتخاب کفش است زیرا که اکثراً به شما گفته می شود که کفش های پاشنه دار بپوشید تا بلند تر و باریک تر نمایان شوید ولی کمتر کسی به نسبت کفش به پا اهمیت می دهد با اینکه نکته بسیار مهم می باشد زیرا کفش در این صورت پاها را به طور غیر عادی ای درشت نشان می دهد. پس این بار که می خواهید کفش انتخاب کنید، کفش را در پا از جلو از کنار به خوبی در آینه نگاه کنید و از خود بپرسید آیا این کفش روی پا و مچ پای من را درشت تر نشان می دهد؟ اگر جواب مثبت بود فکر آن کفش را هم از سر خود بیرون کرده و به سراغ کفش دیگری بروید. اگر انتخاب کفش با پاشنه های نازک برایتان سخت شده می توانید از پاشنه های درشت تر استفاده کنید. این را همیشه در ذهن داشته باشید که لباس باید به شما بیاید نه اینکه شما به لباس بیایید. خودتان را دوست داشته باشید و مناسب خود لباس و کفش انتخاب کنید.

کفش پاشنه دار

کفش نامناسب

نکته دومی که در خرید کفش های پاشنه دار باید چک کنید این است که تا چه مدت زمانی می توانید این کفش ها را تحمل کنید. فکر می کنم اکثر خانم ها در زندگی حداقل یک بار کفشی را خریداری کرده اند که بعد متوجه شده اند که می توانند به سختی حتی نیم ساعت آن را تحمل کنند. راه رفتن با کفش های پاشنه بلند کمی سخت است و این بسیار مهم است که بتوانید با آن ها طبیعی راه بروید و سریع از آن ها خسته نشوید. زیرا هنگامی که پایتان در این کفش ها خسته شود کم کم ممکن است شروع به لنگان لنگان راه رفتن بکنید و مطمئن باشید این مساله زیاد مورد رضایتتان نخواهد بود مخصوصاً زمانی که صبح روز بعد تاول های بزرگی را روی پایتان مشاهده کنید. هنگام انتخاب کفش سعی کنید که پاهایتان تا حد ممکن خسته نباشند و حتماً کمی در مغازه با کفش ها راه بروید و راه رفتن سریع را نیز با آن ها امتحان کنید. کفشی مناسب است که با وجود زیبایی و پاشنه بتوانید بیشترین تعادل را با آن داشته باشید و نیز فشار زیادی به پا نیاورد. یک ترفند مناسب این است که کفش را با جوراب امتحان کنید، ممکن است این مساله هم برای مغازه دار و هم برای شما عجیب باشد اما این کار به شما کمک شایانی خواهد کرد. اگر کفش را با جورابی که ضخامت متوسط (نه جوراب ظریف زنانه) دارد، اندازه شما بود مطمئن باشید هنگامی که با کفش در مهمانی به مدت نیم ساعت راه رفتید و پا شروع به پف کردن نمود نیز مشکلی با آن نخواهید داشت.

انتخاب کفش مناسب

لباس زیر مناسب به تن کنید: امروزه گن های مناسبی به بازار آمده که شما را بسیار باریک و لاغر تر نمایان کرده و می تواند ظاهر بسیار عالی ای برای شما در لباس به ارمغان آورد. اگر علاقه ای به گن ندارید می توانید لباس های زیر کاملاً اندازه ی خود تهیه کنید. لباس های زیر به هیچ عنوان نباید شل و ول و گشاد باشند و در عین حال نباید تنگ و بد فرم بایستند. انتخاب لباس زیر مناسب می تواند در ظاهر نهایی لباس بسیار تأثیر گذار باشد.

لباس هایی بپوشید که خط های عمودی دارند: البته منظور لزوماً لباس های راه راه نیست بلکه لباسی که طرحی دارد که در آن خط های عمودی وجود دارند نیز مناسب هستند به عنوان مثال یک دامن که نسبتاً چین دار می ایستد توهمی از خط های عمودی برای بیننده  به وجود می آورد. نمونه هایی از این لباس ها در عکس زیر نشان داده شده است.

لباس هایی با خطوط عمودی

از لباس هایی که خط های افقی دارند بپرهیزید: این بار هم مانند قبل منظور صرفاً لباس های راه راه نیستند بلکه هر لباسی که در چشم بیننده طرحی از خط های افقی به وجود می آورند نیز می باشند مانند مانتو های طرح کتی دو دکمه. نمونه هایی از این لباس ها در عکس زیر نشان داده شده است.

لباس هایی با خطوط افقی

لباس های یقه هفت نیز می توانند گزینه مناسبی باشند: اگر اندازه ارتفاع شانه ها تا دور کمر شما نسبت به اندازه ارتفاع پاها کم نیست می توانید از لباس های یقه هفت استفاده کنید زیرا این لباس ها نیز توهمی از خط های عمودی به وجود آورده و شما را بلند تر و باریک تر نمایان می کند اما اگر این ارتفاع زیاد نیست لباس های یقه هفت باعث خواهند شده که ارتفاع شانه ها تا دور کمر نیز کمتر هم به نظر رسیده و این لباس ها ظاهر خوبی برای شما به ارمغان نخواهند آورد.

لباس های یقه هفت

لباس هایی که شما را بلند تر نشان می دهند بپوشید: از آنجایکه بلندتر بودن انسان را لاغر تر نشان می دهد می توانید از لباس هایی که شما را بلند تر نشان می دهند استفاده کنید. می توانید برای مشاهده کامل این گونه لباس ها از مقاله ی "بلند تر به نظر آییم" در همین سایت استفاده نمایید.

تعداد تشکر از این مطلب:133 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.