جستجو در سایت:

ابروهایم را بد برداشته ام

تاریخ درج: 29 تیر 1393

تعداد تشکر از این مطلب:214 نفر

ابرو

برای همه اتفاق افتاده که هنگام مرتب کردن ابرو با موچین اشتباهاً یک یا چند تار از موهای اصلی ابرو را با موچین برداشته یا قسمتی از ابرو را به طور نا متقارنی طرح داده اند .اگر این اتفاق بیفتد آن هم زمانی که به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده اید نگران نباشید رفع این مشکل آنقدر هم که به نظر می رسد سخت نیست و روش های گوناگونی برای حل آن وجود دارد.

ابروی آرایش شده

روش اول – مداد ابرو و سایه ابرو

مداد ابرو، سایه ابرو

بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از مداد ابرو یا سایه مناسب رنگ ابرو می باشد و همانطور که در صفحه نکاتی برای آرایش ابرو گفته شده هیچگاه ازمداد مشکی ابرو برای پر کردن ابرو استفاده نکنید و حتی اگر ابروهای سیاه رنگی دارید از مداد قهوه ای پررنگ استفاده نمایید و قسمت دنباله و کمان ابرو را با مداد پر کنید و مقداری سایه مطابق رنگ ابرو (ولی نه به رنگ مشکی) برداشته و جلوی ابرو را سایه بزنید. (یک روش کامل برای سایه زدن مناسب ابرو در آخر صفحه نکاتی برای آرایش ابرو توضیح داده شده)

روش دوم- شانه زدن ابرو

شانه ابرو، برس فرم دهی ابرو

یک شانه ابرو یا یک برس فرم دهی ابرو برداشته و موهای ابرو را طوری شانه کنید که قسمت خالی ابرو را بپوشاند و اگر نیاز بود می توانید از ژل ابرو برای ایستادن درست ابرو استفاده نمایید. ممکن است نتوانید تمام مشکل ابرو را با شانه کردن موهای اطراف بپوشانید پس خیلی هم اصرار در انجام این کار نداشته باشید بلکه فقط سعی کنید کمی مشکل به وجود آمده کمتر نمایان شود.

روش سوم- سایه زدن استراتژیک

قلموی کوچک خط چشم، قلموی ابروی خشک اریب

اگر به مهمانی یا مراسم خاصی دعوت شده اید و باید ابروهایتان با وجود این مشکل به بهترین شکل خود در بیایند ولی در عین حال نمی خواهید آرایش خاصی در صورتتان مشخص باشد. باید از دو رنگ سایه و یک قلموی ابروی خشک اریب یا قلموی کوچک خط چشم اختیاج خواهید داشت. با استفاده از قلمو هر بار از یک سایه استفاده کرده و سایه های کوتاه و تیز، مانند تار موی ابرو) در قسمت خالی ابرو بکشید.

تعداد تشکر از این مطلب:214 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.