جستجو در سایت:

انتخاب رنگ رژ لب

تاریخ درج: 30 تیر 1393

تعداد تشکر از این مطلب:288 نفر

انتخاب رنگ رژ لب

انتخاب رنگ درست رژ لب به سادگی ای که نظر می رسد نیست. همه ما کسانی که سایه رنگ نادرستی را برای رژ لب انتخاب کرده اند دیده ایم و ممکن است حتی خودمان نیز جزء آن افراد نیز باشیم. دو فاکتور مهم در انتخاب رنگ رژ لب، وجود دارد،اولی حجم لب و دیگری رنگ پوست می باشد.

انتخاب رنگ رژ لب 1

برای انتخاب رنگ بر اساس حجم لب ها، یک قانون ساده وجود دارد، اگر لب های نازکی دارید از انتخاب رژ لب های تیره خودداری کنید ولی اگر لب های درشتی دارید باید از انتخاب رنگ های روشن و جیغ خودداری نمایید. رنگ تیره روی لب های نازک می تواند آنها را نازک تر نمایان کرده و به طور مشابه رنگ های روشن می تواند لب های درشت را بزرگتر نشان دهد. شاید با خود بگویید که داشتن لب های درشت الان جزء مد روز بوده و مشکلی ندارد اما باید به این نکته توجه کنید که درشت بودن لب ها تا اندازه ای زیبا بوده و اگر بیش از اندازه درشت به نظر برسند زیبایی کل صورتتان را خدشه دار خواهد کرد.

انتخاب رنگ رژ لب 2

اگر پوست روشنی دارید و می خواهید از رنگ هایی که پوستتان را بی حال می نماید (مانند رنگ زرد و قهوه ای) استفاده نکنید. بهتر است به سراغ رنگ های صورتی، قرمز گیلاسی و رنگ طبیعی لب ها بروید. این رنگ ها باعث شاداب تر به نظر آمدن رنگ پوست شما خواهند شد. البته اگر رنگ پوست معمولی هم باشد می توانید از رنگ صورتی استفاده کنید مخصوصاً رنگ های صورتی ای که ته مایه قهوه ای رنگ داشته باشد. در واقع برای رنگ پوست معمولی تا رنگ پوست سبزه، سایه های متفاوت رنگ رژلب قهوه ای می تواند بسیار دلنشین و زیبا باشد. فقط از رنگ های رژ بسیار رنگ پریده دوری کنید.

انتخاب رنگ رژ لب 3

اگر پوستتان ته مایه رنگ زرد دارد از استفاده رژلب هایی با رنگ های قرمز روشن و نارنجی روشن خودداری کرده و به جای آن از یک رنگ عمیق تر مانند قهوه ای تیره یا بنفش تیره استفاده کنید. ته مایه رنگ زرد نیز می تواند برای شما مناسب باشد. اگر پوست تیره ای دارید رژ لب های قهوه ای یا بنفش را امتحان کنید.

تعداد تشکر از این مطلب:288 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.