جستجو در سایت:

معرفی مدل های ناخن

تاریخ درج: 16 مهر 1393

تعداد تشکر از این مطلب:197 نفر

مدل های ناخن

مدل بادامی

ناخن مدل بادامی

این شکل بسیار خانمانه بوده و باعث می شود انگشتان لاغرتر و ظریف تر به نظر برسد. اما اگر به دنبال داشتن ناخن های بلند می باشید این شکل خیلی مناسب نمی باشد.

مدل قله کوهی

ناخن مدل قله کوهی

این طرح هر چند وقت یک بار میان مردم مد می شود و خانم ها بسیار این طرح را دوست دارند. اما در زندگی روزانه این طرح زیاد کاربردی نیست.

مدل مربعی

ناخن مدل مربعی

این طرح برای ناخن هایی با اندازه متوسط و بلندتر مناسب می باشد. تنها مشکل این مدل این است که باید هر چند وقت یکبار ناخن هایتان را مانیکور نمایید تا به همین شکل باقی بمانند.

مدل دایره ای

ناخن مدل دایره ای

طرح ناخن گرد تقریباً یک مدل جهانی می باشد. این مدل ناخن ها با هر نوع لاکی زیبا به نظر می رسد. معمولاً لاک قرمز باعث شیک به نظر آمدن این طرح می شود. اگر ناخن هایتان به سرعت می شکند و تکه تکه می شود این مدل برای ناخن های شما انتخابی ایده آل می باشد.

مدل مربعی با گوشه های گرد

ناخن مدل مربعی با گوشه های گرد

اگر از مدل مربعی خوشتان می آید اما به مدل ناخن های گرد عادت دارید، این طرح انتخاب خوبی برای شما می باشد. ابتدا ناخن را به شکل مربعی در آورده سپس با سوهان گوشه های ناخن را گرد کنید. این روش برای اینکه گوشه های ناخنتان پوسته پوسته نشود مناسب می باشد.

مدل بیضی شکل

ناخن مدل بیضی شکل

این طرح یک شکل کلاسیک برای ناخن ها می باشد و باعث زیبا به نظر رسیدن ناخن ها شده و در عین حال موجب می شود که ناخن ها کمتر آسیب ببینند.

تعداد تشکر از این مطلب:197 نفر

نظرات کاربران

یک نظر ثبت کنید

نام

     

ایمیل

       

متن نظر

   

تصویر امنیتی


     

به بزرگی و کوچکی حروف دقت نمایید.